Samochody używane marki Audi z salonu

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na zakup używanego samochodu. Co więcej, istnieją nawet sposoby, w których nie trzeba mieć na to gotówki. W bardzo łatwy sposób można uzyskać wygodne finansowanie na używane Audi. W tym artykule wyjaśnimy czym jest finansowanie oraz dlaczego warto z niego skorzystać.

Salon z używanymi autami

 

Salon STORE VW FS to miejsce, gdzie można pozyskać kredyt lub leasing na samochody, na przykład używane Audi. Jest to bardzo popularne, niemieckie auto, które charakteryzuje się solidnym wykonaniem. W tym salonie można od ręki nabyć samochód. Wybór jest naprawdę bardzo duży. Warto zwrócić uwagę na fakt, że skorzystanie z usług opisywanej firmy jest bezpieczniejsze niż kupowanie auta od właściciela, którego oferta zamieszczona jest w internecie. Pracownicy STORE VW FS na miejscu są w stanie przedstawić chociażby historię serwisową pojazdu oraz jego przebieg. Przedsiębiorstwu najbardziej zależy na zadowoleniu oraz pozytywnej opinii klienta. Używane auto zakupione w tym salonie z pewnością posłuży przez bardzo długi czas.

Używane Audi – finansowanie

 

Każda osoba może skorzystać z finansowania używanego samochodu, które będzie używane w ramach gospodarstwa domowego lub w ramach działalności przedsiębiorstwa. Jeżeli chodzi o klientów indywidualnych to mogą oni liczyć na finansowanie w postaci kredytu. Może to być klasyczny rodzaj pożyczki lub też możliwość spłacenia całej wartości samochodu, a następnie wykupienie go na własność. Na te dwie opcje mogą również liczyć właściciele różnych firm – jest to wówczas leasing w formie klasycznym lub abonamentowym. Warto zwrócić uwagę na fakt, że wysokość raty jest ustalana z klientem w taki sposób, aby nie miał on problemów z jej spłatą.

Jak wybrać odpowiednie finansowanie?

Przed wyborem finansowania trzeba koniecznie dowiedzieć się więcej na ten temat, aby wybrać najbardziej dogodną opcję. Najniższa opłata miesięczna jest często wybieraną opcją i jest ona dostępna w formie abonamentu. Jeżeli przedsiębiorstwo bądź firma nie jest w stanie zakupić nowych samochodów to idealnym rozwiązaniem jest postawienie na używane auto, które spłacać można ratalnie. W przypadku leasingu co miesiąc trzeba opłacać ratę za możliwość używania samochodu (ta opłata jest jedynie częścią wartości produktu). Dzieje się tak, ponieważ brana jest pod uwagę utrata wartości samochodu, bo niestety tak dzieje się z każdym autem po zakupie i wyjechaniu z salonu. Warto jednak zastanowić się nad leasingiem klasycznym – ma on wyższą ratę miesięczną, ale pozwala na wykupienie samochodu.

Redakcja eliterent.pl